News Ticker

Звідки ви взялися? Кандидати у депутати.

А хто вони?

Швидкі новини

 • Тюльпани перед міським фонтаном
 • вороненко
 • русский мир
 • dtp3
 • зароботки
 • приватбанк
 • грош
 • дтп
вибори

Теперешні вибори народних депутатів, стають все більше і більше схожі на вибори часів СРСР, коли людям старшого покоління демонстрували портрет депутата, зачитували, на партійних зборах, біографію та досягнення кандидата, а потім говорили, що саме цей товариш повинен буде представляти інтереси трудящих на з’їздах Верховного Совета СССР.  Звичайно читач, може заперечити, що тепер у нас не ті часи і ми самі вільні вибирати того хто нам подобається з великої веретки кандидатів. Але факт є фактом, крім веселих мордашок (інколи сумних), ми прості смертні більше нічого не знаємо.

Складається якась дивна ситуація, нам пропонують обрати, а кого ми не знаємо… шановні політехнологи, чому ви не знайомите виборців з кандидатами? Чому ваші кандидати, схожі на Польські та Турецькі цукерки, які продавалися в 90-ті роки по всім комерційним палаткам? Зовні гарна обгортка та упаковка а всередині що? Невідомо.

От і редакції DnisterUA стало цікаво, а що ж ховається за фасадом гучних імен, якими завішали всі стовпи наших маленьких містечок. І хоча б на прикладі 16 виборчого округу, куди входить Крижопільський, Могилів-Подільський, Томашпільський, Чернівецький, Ямпільський райони; місто Могилів-Подільський. Спробувати вияснити розташування сил і хто є хто.

Для цього наша людина обійшла майже всі штаби, що розташовані в Ямполі, з пропозицією відзняти інтерв’ю з кожним кандидатом мажоритарником. У декого може виникнути питання, хто такі мажоритарники, так от це такі люди які намагаються без списків партій отримати звання народних обранців і звичайно, тільки згідно законів і на папері, відстоювати наші права у Верховній Раді. За задумом політиків, які створювали закон про мажоритарних кандидатів, це робилося для того, щоб люди знали до кого, особисто потрібно звертатися зі своїми потребами. Але благими намірами дорогу до пекла будують. Насправді все по іншому, це наші обранці до нас звертаються про підтримку, а ми наївні їх слухаємо, обираємо, а потім коли потрібно наражаємося частіш за все на глуху стіну  в гіршому випадку, а в кращому випадку, якщо депутат має на окрузі порядного представника то останній в силу своїх власних скромних сил, намагається допомогти виборцю, щоб не підвести того кого він представляє.  Відразу хочемо попередити передвиборчу інформацію про кандидатів в межах даної статті ми надавати не будемо, все що ви прочитаєте, це роздуми автора та аналітична довідка складена на власних враженнях,  про фаворитів передвиборчих перегонів і не більше того. Крім того автор ділиться своїми спостереженнями про людей які працюють в виборчих штабах.

І от після багато годинного походу, можна сміливо констатувати розклад сил наступний. Першим в чій штаб ми завітали, це був винуватець  заліплених вітрин, стовпів, парканів та “Дошок платних оголошень” магазину Крокус, штаб молодого хлопця Віталія Поштарука. З його представниками нам довелося зустрітися в кабінеті де раніше засідала дирекція Ямпільської райспоживспілки, в штабі було тільки двоє людей. Один чоловік середнього віку, інший трохи молодший. З початку ми мали зайти до штабу фаворита минулих виборів Оксани Калетник, але так трапилось, що попалися хлопці від Поштарука. Відразу кинулося в очі, те що на питання: “Чи ви, часом не знаєте, як попасти до штабу Калетник”. Почули відповідь: “Ми не знаємо де вони і взагалі нікого не знаємо”. Хоча їх двері та двері штабу пані Калетник знаходяться майже напроти… Висновок Віталій Поштарук немає ніякого відношення до пані Калетник і вони там не зовсім мирно співіснують, або вдало маскуються. Поговоривши з представниками штабу, ми отримали обіцянку що вони спробують влаштувати нам зустріч з кандидатом. Хоча з початку більш літній чоловік, прямо заявив, що їм не цікава наша пропозиція (уявляєте в 21 столітті людям пропонують безкоштовну рекламу, виступити перед виборцями, хоча і не перед великою аудиторією, але це людям не цікаво, натомість власникам кав’ярень, магазинів та комунальним працівникам, було дуже цікаво обдирати портрети з вашим кандидатом як це ми зранку у четвер, спостерігали, а вони всі –  і є ваші виборці так само як і автор статті, це ми всі вирішуємо чи обрати нам вашого кандидата, і дати йому путівку в життя чи ні). Але його молодший колега заступився за наш сайт і почав запевняти, що зустріч можна буде влаштувати. Ну що ж побачимо чи вони нас не обмануть і будемо чекати на зустріч з паном Поштаруком.  Сьогодні в неділю, він був об 11 годині, але ми з ним не зустрілися, робіть висновки шановні читачі.

Наступною адресою був штаб Оксани Калетник. Ми всі пам’ятаємо з якою помпою на минулих виборах на обранство споряджали найбагатшу жінку майбутньої Верховної Ради. Скільки було сказано гарних і теплих слів. Всі пам’ятаємо з якими урочистостями вона приїжала на кожне свято, що влаштовувала Районна адміністрація. Скільки добрих слів говорили очільники лікарні за ту допомогу, яку вона надає, від душі районній лікарні та центру первинної медицини.  Пані Калетник допомогла навіть маленьким Ямпільчанам встановити перший і поки що останній, дитячий майданчик, як гарно закладали в її присутності рекламний щит, де відмічалося, що через місяць у міському парку буде споруджений, той самий майданчик і якими просто “Стахановськими” методами він був побудований. Скільки зірок завдяки Оксані Миколаївні завітало в наше маленьке містечко, стільки скільки їх не було з часів Брєжнєва. А скільки керівників малої та середньої ланки були задіяні в роботі штабу, ууу і не перерахувати. І от вічливо постукавши у двері, зайшов. І зрозумів тут готуються до серйозної боротьби. Ні жодного знайомого обличчя, всі молоді енергійні і продвинуті люди, купа ноутбуків, планшети у чашках кава. Представився, розповів мету візиту. Розпитали мене, теж. Я розповів як працює сайт де ми беремо аудиторію, що сайт зовсім молодий, але прогресуючій і теж запропонував, зовсім безкоштовно відзняти інтерв’ю у пані Оксани. Щоб вона могла мати нагоду, розповісти землякам, про те що вона зробила для району під час свого депутатства, виказати свою точку зору по сходу і по АТО, щоб розвіяти всі непорозуміння, що виникли останнім часом. А розказати, вона має що: і про відродження Клембівської фабрики і про 8 млн гривень, що вона зуміла вибити на потреби району та багато іншого. І тут ми почули обіцянку, що нам допоможуть, ну що ж обіцянка-цяцянка побачимо далі.

Наступною зустрічу стала зустріч зі старим знайомим, який виявився заступником в виборчому штабі партії Юлії Тимошенко “Батьківщина”. Потім з’явилася і керівник штабу пані Кушнір, було дуже приємно почути що вона користувач нашого сайту, що надало ще більше наснаги та завзятості в розвитку проекту. Ми теж бажаємо їй здоров’я та завзятості в майбутніх приємних випробуваннях. Переговоривши з радістю почули, що їх штаб нам теж допоможе і ми зустрінемося з їхнім кандидатом Головою Могилів-Подільської районної ради паном Сірантом. І навіть можемо зустрітися того самого дня. Правда ніхто таки не зателефонував, ну що ж будемо сподіватися, ще зателефонують. Але в п’ятницю пан Сірант був, привіз гарний концерт, правда нас не запросили, будемо сподіватися, що ще звернуться.

Наступним був штаб Р. Стаднійчука. Якій знаходиться в приміщені страхової компанії “Оранта”, а простіше в будівлі залу РАКСУ. Ну що тут можна сказати, така сама кипуча діяльності як і у штабі пані Калетник. Багато ділових, молодих людей, продвинута обстановка, страшно заклопотана керівник штабу з хронічною втомою, в очах і як мені здалося дуже захвильована долею виборів. Так само пояснив ситуацію, з якою метою прийшов. А саме головне, коли сказав, що люди не знають, кого вони обирають, бо з ними ніхто не зустрічається, нарешті хоч в одному штабі почув: “О бачите, то що я говорив, народ не знає хто кандидати і звідки вони взялися”. Фактично молодий чоловік, зі штабу Стаднійчука озвучив думку виборців. “А хто ці перці, кого ми маємо обирати?” Ну далі все пішло як вже було до них, обціянки-цяцянки, спробують влаштувати і таке інше. Подякувавши пішов до іншого штабу.

Штаб Ляшка. Кого саме нам пропонує обрати від свої партії, сам Олег Ляшко? Керує штабом наша Ямпільчанка Людмила Кінзерська. В штабі досить цікаво, але працюють двоє людей. Сама Людмила Василівна та її помічник Віктор Левицький. Поки я там був, до штабу постійно заходили прості Ямпільчани. Чесно говорячи так багато я не чув, вже давно як почув за сьогоднішній день у них у штабі. А саме головне склалося враження що пані Людмила сама іде на вибори кандидатом, але на жаль це не так. Людмила Василівна лише очолює штаб і можна зі сміливістю казати, що пану Л. Макушинському повезло, якщо у разі обрання до Верховної ради він залишить її довіреною особою, то його інтереси як обранця будуть повністю захищеними, а серед населення, буде новий Герой, перший депутат Верховної ради, який захищав права простого люду у Ямполі, але сам кандидат навіть не буде здогадуватися, що він настільки популярний, бо всі справи буде вирішувати Людмила Василівна. А саме головне, вона чесно відповіла, що їх кандидат не зможе зустрітися і дати інтерв’ю, тоді я запропонував їй самій розповісти, користувачам, про виборчі справи, щоб люди, хоч якось були більш-менш проінформовані про ці “таємні вибори” і знали за кого голосують. Людмила Василівна, пообіцяла зустріч трохи пізніше, що ми і зробили. Завтра ми викладемо матеріал, де пані Кінзерська вже в голос озвучила заклопотаність містян та жителів району, про те, хо ці дивні кандидати і звідки вони взялися, а також побажала їм не забувати хто дав їм перемогу, звичайно, якщо їх ще оберуть.

І так висновки з того, що ми побачили. Основними гравцями на виборчих змаганнях на 16 виборчому окрузі, це депутат мажоритарник від партії влади Стаднійчук та пані Калетник (не відомо чи вона себе позиціонує як опозиціонерка, але коли автор пригадає, паніку у штабі Порошенка та не любов штабів на минулих виборах, то логічно припустити, що зараз теж вони один одного не шанують, але вже штаб пані Калетник, переживає за провокації). Всі інші кандидати, якось підозріло обмежені в ресурсах та коштах. Хоча це суб’єктивна оцінка, як мешканця маленького містечка. Ну що будемо чекати на результати нашого прохання. І далі звертатися до інших кандидатів, в першу чергу до представників місцевої громади                   Г. Красної та О. Работинського.

Просимо вибачення перед мешканцями інших районів, на жаль наш ресурс, ще більш обмежений ресурсами ніж штаби деяких кандидатів у депутати, тому відвідати всі райони і провести аналогічну роботу ми не можемо, тому звертаємося до людей доброї волі, кому не байдужа доля нашого краю. Проведіть аналогічну роботу у себе вдома, а ми висвітлимо на своїх сторінках і всі дізнаються  хто вони загадкові обличчя з плакатів.

 

вибори 2014

Поділися з друзями:

5 Зворотнє посилання

 1. Вибори по 16 виборчому округу. Не зрозумілі кандидати
 2. У Ямполі у вівторок висадився десант "Автомайдану"
 3. У с. Клембівці Ямпільського району вбили чоловіка
 4. Виступ Оксани Калетник для виборців 16 округу
 5. В Дніпропетровську викрали головного Люстратора

Залишити коментар