News Ticker

Ямпільчанка отримала штраф

Міська рада штрафує за сміття

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп
Міська рада

1360 грн. штрафу отримала Ямпільчанка за смітник який створила за парканом власної оселі по вул. Літовій (Карла Лібнехта) не далеко від джерела, що знаходиться біля конюшні бувшого радгоспу «ім. Суворова».

Звернувшись до міського голови ми попросили надати коментарі з приводу подій на Літовій і яким чином міська рада все ж таки перейшла від слів до дій, почавши використовувати законні методи в боротьбі з екологічними хамами.

Зі слів пана Юрченка стало відомо, що останнім часом Ямпільчани масово скаржились на якість джерельної води, замість прозорої рідини отримували каламутну субстанцію, яка ще й вражала смородом. Також до міської ради надійшла скарга від власників прилеглих домоволодінь, що сусідка, яка проживає трохи вище джерела зробила гноярку у яру з якого починає бити вода.

Для розгляду проблеми було створено комісію, яка і пішла на Літову. Далі події розвивалися як у шпигунському романі. Прибувши до джерела, уповноважені зайняли зручне для спостереження місце і почали пильно слідкувати за смітниками, яких виявилось по яру чимало. І ось через деякий час помічено жінку, що викидала результати життєдіяльності саме на те місце про яке писали мешканці, і саме вона виявилася тою людиною на яку скаржилися сусіди. Весь процес від початку до кінця був зафільмований членами комісії, після чого справа передана до виконавчого комітету.

Історія мала б закінчитися рішенням виконкому міської ради, натомість отримала продовження в соціальних мережах у вигляді світлин які опублікують Ямпільчани у вигляді скарг на стан навколишнього середовища. Виявляється не одна «постраждала» від дій місцевої влади займається тим, що забруднює прилеглу до джерела територію, створюючи стихійні звалища. Але і багато з тих, хто скаржився на «панянку-терористку» завдають не меншого лиха під парканами, сприяючи забрудненню навколишнього середовища. Чому ж тоді відповіла лише оштрафована, а інші ні? Відповідь проста, комісія яка розглядала справу недопрацювала, отримавши документальне підтвердження злочину, вони спокійно зібралися і пішли з доповіддю до міського голови. І дійсно, що там ще робити? Жертва доносу сфотографована, докази злочину є, гайда по хатам. Хоча побувши там, ще деякий час справа  не закінчилась б одним штрафом, а судячи з кількості світлин які виклали мешканці Ямполя у «Ямпіль, Ямпільський район», бюджет міста поповнився б не на 1360 грн, а принаймні на  12240 грн, адже всі сусіди не менше винуваті в утворені стихійного звалища, там де люди воду п’ють.

На цей час, завдяки діям міської влади, джерело поблизу конюшні, прочищено. Прибраний намул та сміття, що забруднювало прилеглу територію. Вода слава  Богу хоч і ще не повністю придатна до вживання, але вже більш- менш чиста. А от смітники по яру залишилися і не тільки у пані «постраждалої», але і напроти помешкань інших Ямпільчан. Тому сподіваємось, що міська влада адекватно відреагує на статтю у «Дністер-інфо» і наведе лад на Літовій, вліпивши штрафи іншим «еко-терористам» і не тільки на цій вулиці, а і по всій території міста. Адже якщо можна заробити більше дванадцяти тисяч тільки на дев’яти господарствах то враховуючи кількість смітників по місту, реально отримати з десяток річних бюджетів тільки штрафуючи городян, за сміттєзвалища.

А ми закликаємо Ямпільчан, кому не байдуже рідне місто, фотографувати місця сміттєзвалищ і надсилати до нас у редакцію, обов’язково фотографуйте номер будинку разом зі смітником. Після чого ваші світлини будуть опубліковані на сторінках видання, а також передані до міської ради. Не потрібно соромитися надсилайте не тільки смітники, а і обличчя порушників. Особливо тих, хто їздить мопедами по тротуару центральної вулиці, або роблять інші неподобства.

Повертаючись до теми екологічного тероризму, хочемо повідомити, що невідома особа додумалася викинути шість новонароджених цуценят у бак поблизу другої школи. Як пишуть користувачі «Вконтакті» двоє цуциків були, ще живі.

P.S. Після виходу останнього номера газети “Дністер-інфо” до редакції поступив дзвінок, від читача, якій поскаржився на те, що гноярка “еко-терористки” так і не прибрана, а джерело далі залишається замуленим, хоча територію навколо нього і прибрано.

Що сталося з джерелом біля конюшні? Зліва вода з #Гальжбіївки, справа від конюшні, і запах води дуже плохий!

Що сталося з джерелом біля конюшні?
Зліва вода з #Гальжбіївки, справа від конюшні, і запах води дуже плохий!

Поділися з друзями:

Залишити коментар