News Ticker

В Ямполі безкоштовний Wi-Fi

Дякуємо Олексію Гаврилову

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп
вай фай

За повідомленням, яке появилося на сторінці користувача Ямпіль Ямпільський район в контакті, вчора у вечері. В Ямполі в центрі міста розпочав працювати безкоштовний, бездротовий інтернет Wi-Fi.
Таку подію народний депутат Вінницької обласної ради Олексій Гаврилов, під егідою соціального проекту “Відкритий світ Ямпільщини” та партією “Розвитку України”,  приурочив, як подарунок до Дня Незалежності України для всіх Ямпільчан та гостей міста. І як сподівається Ямпіль-Ямпільський район, халява буде працювати і після Дня незалежності. Тому давайте не будемо втрачати часу, а запускаємо торренти і качаємо все що хочемо. Адже подарунок від Олексія Гаврилова, не тільки безкоштовний, а і безлімітний.
Ми чесно намагалися знайти фотографію пана Олексія, але крім фотографії бігборду, яку зробив Василь Кізка і встановленого Ямпільською райдержадміністрацією минулого літа, також на День Незалежності на розі вул. Комінтерна та Леніна, не знайшли. Олексій Гаврилов в центрі. Але факт є фактом в Ямполі халява, хоч б так багаті поділяться з бідними, а не надрукують біг-борд і поклеють без толку. Так, що все такі хоч якісь зрушення відбуваються, правда чи на довго, бувші представники партії Регіонів будуть добрими?

Коротка довідка Олексій Гаврилов був головою штабу Партії Регіонів на минулих парламентських виборах, так що постає питання, чи не він тепер замінить Оксану Калетник, яка теж так гарно нас обсипала подарунками?

ГавриловБуквально декілька хвилин назад ми отримали фотографію яку нам надіслав Ямпіль-Ямпільський район

Гаврило

 

Поділися з друзями:

1 КоментарнаВ Ямполі безкоштовний Wi-Fi

  1. ой-йой. Зробили піар, але той бездротовий інтернет Wi-Fi не працює. Ще ніхто з ямпільчан не зміг його упіймати…. Але що ще можна було чекати від пана Гаврилова?

1 Зворотнє посилання

  1. У Варшаві громили Російське посольство

Залишити коментар