News Ticker

Увага суха трава

Не паліть траву

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп

Ямпільський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області інформує: Щоб пояснити людям всю не-бе- зпеку від спалювання сухої трави, пра- цівниками Ямпільського районного сектору та ДПРЧ – 35 м. Ямпіль про- ведено роз’яснювальну роботу з меш- канцями м. Ямпіль.

Рятувальники розповіли про випадки загорання сухостою, про шкоду для людей та ото- чуючого середовища, яку несе в собі даний спосіб весняного газдування, роздали листівки застережливого ха- рактеру. Також рятувальники пройшлися містом, поспілкувалися з його меш- канцями, роз’яснюючи їм, що спа- лювати суху траву небезпечно, оскі- льки локалізувати та погасити пожежу сухої трави на відкритих територіях, не просто, бо швидкість поширення вогню – висока, особливо у суху, вітряну погоду. Виникнення пожеж в природних екосистемах може завдати значних матеріальних збитків, оскільки є ризик поширення вогню на житлові та дачні будинки, господарські споруди. Не- контрольоване горіння трави швидко охоплює великі території і загрожує знищенню лісових масивів, обла- днанню систем електро- та газо- постачання, завдає шкоди довкіллю. До речі, після спалювання трави життя рослин і комах на цій території може відновитися не раніше, ніж через 5-6 років. Мешканці міста позитивно спри- ймають такі розмови, адже розуміють, що йдеться про важливі речі і запе- вняють, що по можливості утри- муються від таких дій, адже дійсно мо- жна постраждати самому і втратити частину домашнього майна. Такі за- ходи з попередження спалювання сухої трави проводяться у всіх районах об- ласті, щоб застерегти мешканців краю від небезпеки та зберегти навколишнє середовище. Ямпільський районний сектор звертається до усіх громадян із настійним проханням не спалювати сухої трави та не провокувати ви- никнення пожеж, котрі завдають чи- мало збитків господарському краю.

 

Начальник Ямпільського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області майор служби цивільного захисту О.В.Соловей

пожарники

Поділися з друзями:

Залишити коментар