News Ticker

Що обіцятимуть політичні партії на виборах

Майбутні вибори

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп

Останні роки з часу Майдану та «Революції гідності» для ямпільчан, як і для всієї України минулися  важкими випробуваннями, що докорінно змінили обличчя країни. В якійсь мірі вони об’єднали націю в єдиному пориві допомогти рідним та близьким, що потрапили на війну і точно об’єднали в плачі та жалобі за вбитими та намаганні здобути мирне життя. А ще, об’єднало простих людей у збільшені злиднів, зростанні тарифів, знецінені гривні та інших негараздах, які привели до черг за «європейським секонд хендом», розрекламованими субсидіями, якіфактично, відчули, лише мешканці великих міст та розчаруванні у так званих результатах майдану, про що з захопленням говорили на минулих виборах деякі кандидати до Верховної ради.

В котре, обіцянки розтали як холодний сніг фронтової зими 2014 року, потонувши в багнюці талої буденності. Люди забули баталії під окружною виборчою дільницею, що була оточена так званою «Самообороною», яку  привіз кандидат Роман Стаднійчук родом з Шаргороду з сусіднього Могилеві – Подільського. І тим більше, мало хто знає чим закінчилася епопея з вкиданням бюлетенів у Довжку. Та час іде, зі всіх героїв минулих виборів інколи спливає ім’я Юрія Македона, чинного депутата Верховної ради, що представляє нині 17 виборчий округ про приїзд якого, якщо містяни і чують то лишень обрані, а от як обирають невідомо, наприклад «Дністер-інфо» ніколи не чує, хоча радо б поспілкувалась з народним обранцем, баталії навколо якого висвітлювала у 2014 році, коли у Юрія Миколайовича намагався відібрати перемогу, але ні тоді, а ні зараз ми поспілкуватися не можемо, хоча чесно говорячи нам це і не цікаво. Адже як свідчить досвід – ямпільчани не люблять голосувати за тих кого раз обрали.

Так само як не чути і про політичні партії, що жваво агітували за себе присилаючи показові «Автомайдани», або збиралися за зачиненими дверями таємно проводячи агітацію серед себе самих, розподіляючи виборчий бюджет серед родичів, кумів, сусідів і інших, хто мав честь бути представлений до «ко двору» помісного «начальника штабу» партій, починаючи від в кану стлілого «Заступу» та нині живого «Опозиційного блоку». Або новостворених «Самопомочі», «Народного фронту», «Солідарності» та інших незрозумілих для простого люду угрупувань, хоча чому лише простому люду? Вони так само не зрозумілі і тим хто їх започаткував на Ямпільських тернях, а от те що ці люди зуміли вхопити «Бога за ноги» це їм добре зрозуміло, адже не дивлячись на те, що «активісти» говорять нібито не отримують, ані жодної копійчини за свою так звану «громадську діяльність» у це не вірить ніхто, а якщо і вірить то лише святий.

Облишимо минуле і спробуємо розібратися які партії з минулих виборів зуміли дожити до нинішнього часу, що вони пропонують, які політичні сили зникли і які нові сили будуть змагатися за наші «душі» на майбутніх місцевих виборах та до Верховної ради. Коли саме вони будуть не відомо деякі політологи пророкують місцеві на березень наступного року, Президент говорить про вибори до Верховної ради на 2019 рік, а ямпільчанам чим швидше, адже саме на вибори ми маємо додатковий заробіток. Місто отримує щось новеньке на стадіоні грають веселі концерти, а заїжджі дядьки поливають один одного брудом, влаштовуючи комедії, навіть не здогадуючись, що для пересічного  громадянина вони лише блазні з яких можна посміятися.

Блок Петра Порошенка «Солідарність» – нині одна з найбільших партій, що вільно себе почуває на політичному «олімпі». Чому? Зрозуміло з назви. Сайт партії майорить запальними гаслами, описує боротьбу за «нове життя» та важливість прийняття законів та проектів які вони пропонують.

Невеликий аналіз контенту їх сайту, говорить про те, що партія підтримує генеральну лінію президента і направляє свою роботу на популяризацію децентралізації і об’єднання громад. Наприклад у Тульчині, Немирові та Барі скоро – вибори. Так ви не помилилися у сусідів починаються заробітки. Обирати будуть нових голів об’єднаних громад. Основними кандидатами на ці місця «Солідарність» висуває теперішніх голів РДА та інших поважних людей, що свого часу зуміли залишитися на плаву, плавно перейшовши до нової партії влади.

Народний фронт – по народному партія Яценюка. Обидились на весь світ, складається враження що вони взяли в руки малярні щітки і свіженьким вапном намагають відбілити добре ім’я колишнього прем’єра Арсенія Яценюка. Сам пан Яценюк їздить по світу намагаючись довести, що його реформи самі кращі, а те, що зараз веде Україну до могили, хоча чесно говорячи світу це цікаво так само як проблеми Гаїті після землетрусу чи війна у Конго.

Свобода – кожного великого базарного дня роздають агітаційні газетки з політичними новинами Львівщини та інших західних регіонів України. І дійсно, про що, ще читати Ямпільчанам та іншим мешканцям Центральних областей, як не про те, що відбувається у Львові і який поганий Садовий. Ті хто присилає їхню газету до Ямполя, хоч здогадується, що нам до «лампочки» закулісні баталії Львівської ратуші?

Роблять ставку на патріотизм та почуття національної гідності, наприклад свій час-опис «Свобода» закликають передплачувати гаслом: « Залиште відкритим для себе вікно у світ українства – не спізніться оформити передплату на газету». Ну звісно Львів це Україна і новини з міста Лева має читати вся країна. В своїй риториці приділяють великої уваги боротьбі з Росією та радянським минулим, фактично переливаючи з пустого  у порожнє лякаючи давно почивши з Богом «привидом комунізму».

Опозиційний блок – нащадок «Партії Регіонів». Зашились як миш під віником і не чути. На місцевих виборах ми намагалися взяти бодай якесь інтерв’ю щоб донести до читачів думку партії. Натомість отримали ввічливу відмову, з верхнім поглядом і закриті двері. Де зараз вони знаходяться невідомо і так само невідомо чим займаються. Але виходячи з відповіді їхнього голови чому не хочуть використовувати нашу газету для публікації своєї агітації, їм не виділяють коштів.

Укроп – коротко і ясно, або шах і мат на всіх фронтах. Несподівана перемога нинішнього міського голови і ті справи які він робить підтримуючи власний імідж та імідж своєї політичної сили, говорить про те, що Українське об’єднання патріотів увійшло в життя країни надовго. Як далі будуть розвиватися справи покаже час. Поки що можна сказати, що в політичній боротьбі вони використовують перевагу, що отримали під час місцевих виборів, адже Укроп став лідером по кількості міських голів. Тому проаналізувавши публікації їхнього сайту можна зробити висновок, під час виборів вони спиратимуться в першу чергу на те, що зроблено на місцях.

Розумна сила – дізнавшись зовсім випадково від читача нашої газети про те, що на Ямпільщині створюється осередок нової політичної партії ми вирішили дізнатися про неї в цілях, так би мовити загального розвитку. Під час розмови, що відбулася з чоловіком у нашій редакції, з подивом почули знайоме ім’я Олексій Вороненко,  саме він був одним з тих у кого ми брали інтерв’ю буремного 2014 року і хто не відмовився розповісти ямпільчанам про свої погляди на події того вогняного року.

Виявляється пан Вороненко не полишив свою діяльність і разом з новою політичною силою вирішив повернутися туди де починалася його політичне життя. Зі слів нашого читача партія Розумна сила це насамперед партія, що відстоює засади мирного закінчення конфлікту на Сході та немає наміру приєднуватися ні до Європи ані до Росії.

На сайті “Розумної сили” зазначається, що головною метою українців має стати бажання будувати самостійно свою країну без оглядки на Москву чи Брюссель. Це неодноразово наголошує очільник політичної сили Соловьйов Олександр Миколайович. Хватить очікувати від когось допомоги, українці самі є ковалями своєї долі.

Поділися з друзями:

Залишити коментар