News Ticker

Проект “Звідки ви взялися?”

Редакція DnisterUA намагається допомогти читачам розібратися в виборчих перегонах 2014

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп

Шановні читачі. Всі ми бачимо, як проходить теперішня передвиборча гонка на нашому 16 окрузі. Кандидати обмежуються листівками, пакетами з подарунками (слава Богу хоч гречку та консерви пайками, як сепаратисти не видають) та іншою агітаційною літературою. Інколи висаджують пропагандистські десанти, намагаються, через зазивал зібрати людей, а коли місцеві мешканці  зупиняються послухати то все обмежується, знов таки роздачою папірців (які ідуть потім на розпал груб) та від  сили 15 хвилинами розмов про ні що, з обіцянками- цяцянками. Або доходить взагалі до курйозів, коли кандидат наче Султан-сулейман ходить в оточені гарему, як ми спостерігаємо другу п’ятницю кандидата Сіранта з двома кралями, у яких на голові не зрозумілі споруди, на кшталт капелюшка від Катерини Осадчої. Або одиничні випадки спілкування з виборцями на підприємствах, яка наприклад на тижні відбулася в районній лікарні з кандидатом Стаднійчуком чи сьогодні в Управлінні Пенсійного фонду. І ми не говоримо, що це погано, навпаки це все добре але, що робити іншим вашим виборцям? Які не працюють в лікарні або пенсійному, чи не живуть в с. Тростянець, куди завітав той самий пан Сірант? Як людям почати вам вірити? Як так може бути, що зі всіх кандидатів, які ми відвідали минулої п’ятниці на сьогодні ми отримали відповідь, лише від одного кандидата? А ми відвідали, як ми вважали  основні штаби кандидатів які ведуть виборчі перегони, в межах нашого маленького міста Ямпіль, але як відомо, кандидати, які балотуються по Ямполю вони балотуються паралельно, ще по Могилів-Подільському, Крижополю, Томашполю,Чернівцях, де нас теж читають. Тільки з Могилів-Подільського в Однокласниках більше 400 чоловік. І редакція вважає, що там теж справи ідуть не краще. Ми обійшли штаби пана Поштарука, пані Калетник, пана Сіранта, пана Стаднійчука, та пана Макушинського, всім пояснили, які можливості можуть отримати їх кандидати від співпраці з сайтом скільки потенційних виборців можуть їх побачити. Шановні зайдіть на наш канал на Ютубі  і подівиться скільки переглядів набирають передачі “Тиждень з мером” чи репортажі з відправки допомоги до АТО і це тільки ті передачі, які виходять постійно. Наприклад репортаж про “Автомайдан” має вже 100 переглядів за 2 дні. Вам мало? Подивіться кількість переглядів про Ямпільських героїв до 300 переглядів. Чому ви не хочете спілкуватися? Тому, що ми маємо низьку відвідуваність? Шановні ті 150-200 чоловік які кожного дня нас відвідують це теж ваші виборці. І якщо порахувати відсоток глядачів, якій ви отримуєте волаючи у мегафони, які класні парні ваші кандидати, то повірте, ви теж отримаєте тих самих 150-200 чоловік. І то типовий мешканець маленького містечка, злий на всіх хто лізе до влади, все що він подумає, “Ще один лізе до кормушки” і це буде саме позитивне, з того рою думок, які у нього в голові. А сам розвернеться і піде далі.

Зі всіх виборчих штабів які ми обійшли, позитивний результат, отримали тільки від штабу Олега Ляшка і то Людмила Василівна Кінзерська нам розповіла лише про свою партію. І звернулися, фактично озвучивши всі вимоги Ямпільчан до майбутнього нашого представника в Парламенті. А ще як не дивно, на що ми навіть не сподівалися, Оксана Миколаївна Калетник, яку зовсім не сприймають у нас на  16 виборчому окрузі, із-за її точки зору, що стосується питання Криму чи відносин з Росією. Жінка не злякалася тої маси критики, яку наші читачі будуть викидати на неї. І повірте, шановні чоловіки кандидати, кількість бруду та критики у неї буде в рази більші чим у вас. Так чому ви не погоджуєтесь виступити на сторінках нашого сайту? Чому ви ігноруєте нашу пропозицію?

В першу чергу ми звертаємося до прямого опонента О. Калетник, пана Стандійчука, вийдіть до нас своїх виборців і розкажіть звідки ви, чого ви приїхали до нас і що зробили будучи вже депутатом? Не вже це так важко? Весь Ямпіль та 16 округ спостерігає за виборчими перегонами. Всі бачать в яких умовах вони проходять. Ви зараз представляєте партію влади, більшість виборців мають віддавати голоси саме за блок Петра Порошенка та Народний фронт, Арсенія Яценюка. Всі хто хоть трішки розбирається в політичних технологіях, з подивом дивляться на те як проходить компанія. Зараз не використовується адміністративний ресурс, як важіль основного впливу і це є дуже важливим здобутком, в історії України. Адже вперше без “адобрямсу” з верху, кандидати намагаються вести передвиборчі перегони без тиску “великих начальників. На нашому окрузі аж цілих 23 кандидати, з чим це пов’язано? Невже наш округ вирішальний в майбутній долі України? Дайте буд ласка нам відповіді.

P.S. Інтерв’ю Оксани Калетник, буде розміщено на сторінках сайту 19 жовтня у неділю о 16 годині.

вибори 2014

Поділися з друзями:

2 Зворотнє посилання

  1. Виступ Оксани Калетник для виборців 16 округу
  2. Дивні події на 16 виборчому окрузі

Залишити коментар