News Ticker

Правило трьох Д

А чого?

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп
Ямпіль Площа пам'яті, Ямпіль

Кожного базарного дня велетенська кількість різноманітного автотранспорту заповнює вулиці міста. Велике скупчення утворюють не тільки мешканці міста та прилеглих сіл, що приїхали відвідати ринок, але і «бізнесмени», що облаштовують торгівельні точки та пункти прийому різноманітної рослинної сировини, прямо під бордюрами проїжджої частини. І нехай би вони собі стояли, не заважаючи пішоходам та іншому автотранспорту, але інколи доморощені «горіхові рокфелери» створюють незручності не тільки іншим, але і собі, наражаючи власні авто на небезпеку бути пошкодженими.

Герой нашої замітки облаштував пункт прийому горіхової сировини на території автостанції, на розі між квітковим магазином та огорожею стоянки автобусів, таким чином, залишивши прохід у 40 см між своїм мікроавтобусом та примурком. Крім того, щоб завадити іншим водіям підперти машину, він розташував транспортний засіб під кутом до основної площі, фактично зайнявши територію, розраховану на автобуси. А також порушив правила дорожнього руху, адже на межі автостанції під самими стінами магазинів встановлено знак «зупинка заборонена» з направляючими стрілками, які регламентують дію вказівника.

Звичайно, наш герой  розумний чолов’яга, це у нього не відбереш, зумів зекономити та і місце саме те. Приїхав селянин, привіз горіхи, а тут раз і здав, як говориться, не відходячи від каси, далі протиснувся у маленькому проході, витер бус господарю і почимчикував витрачати зароблені на горіхах гроші. «Бізнесмену» вигода, клієнта перехопив, машину від багнюки витерли, а ще не потрібно платити за місце, адже машина розташована не на території міста, а ВАТ «ВОПАС», тож там «Положення про використання елементів благоустрою» не діє, і платити непотрібно. А те, що бабка «кравчучкою» подряпає борти буса, то дурня, обкладемо матом, як обклали чоловіка, що попросив відігнати автобуса, щоб людям дати дорогу, і знову отримує зиск, нерви заспокоються від споконвічних коливань валюти. Ну те, що фарбувати  і заробляти подряпини в наш час задоволення не здешевих, якось переживе, головне – це покерував і показав, хто на «куту хадзєїн».

А люди? А що люди, нехай тиснуться в щілину, відвойовують собі право на життя, як він відвойовує тягаючи важкі мішки з горіхами. Тож пам’ятайте ямпільчани про правило «трьох д», дай дорогу дурневі.

IMG_20161018_130948

Поділися з друзями:

Залишити коментар