News Ticker

Оксана Калетник. Проект “Звідки ви взялися?”

Чому вас так багато?

Швидкі новини

 • Тюльпани перед міським фонтаном
 • вороненко
 • русский мир
 • dtp3
 • зароботки
 • приватбанк
 • грош
 • дтп
калетник

Шановні користувачі, сайту DnisterUa, трохи більше тижня назад, ми запустили проект “Звідки ви взялися?” з метою визначитися, чому у нас на виборчому окрузі № 16 така велика кількість кандидатів у народні депутати до Верховної ради. Чесно говорячі, редакція, навіть не сподівалася, що хтось з кандидатів-мажоритарників відгукнеться на нашу пропозицію, дати інтерв’ю для ресурсу. В кожному штабі автор, як керівник проекту, підкреслював і надалі на тому наголошую, ми не провокатори  і наша ціль, максимально достовірно розкрити для користувачів особистості кандидатів по 16 округу і врешті решт хоч таким способом допомогти, визначитися за кого можна віддати свій голос. І наш проект це повна несподіванка як для штабу Оксани Калетник так і для інших штабів. Шановні політтехнологи, хоч трохи поцікавтеся про автора проекту не у працівників штабів? а у пересічних громадян, чи керівництва міста та району і вам стане все відразу зрозуміло. Автор повністю “аполітичний”.

Можу сказати лише одне виступ Оксани Миколаївни для мене, був не сподіванкою. Але створювати підґрунтя для громадської думки ми не будемо. Наш проект не має за мету пропаганду та агітацію когось з кандидатів. Ми громадський проект, направлений на те, щоб виборці в живу почули ті питання, які їх хвилюють. І ми звертаємося знову такі до інших кандидатів і дуже вдячні Миколі Казимировичу Петровському, якій  виступити перед нами, сьогодні у неділю та Людмилі Василівні Кінзерській. І закликаємо Романа Стаднійчука, відгукнутися на нашу пропозицію, теж озвучити відповісти на питання, які хвилюють виборців, а саме головне Звідки ви?

Зустрічайте, Оксана Калетник дивіться, аналізуйте, робіть висновки

вибори 2014

Поділися з друзями:

2 КоментарінаОксана Калетник. Проект “Звідки ви взялися?”

 1. +100500 за сміливість і крок на зустріч виборцям! Не очікував, що вона взагалі відгукнеться, а вона це зробила першою. Респект!

 2. Ямпіль з вами! Дякуємо за все!

2 Зворотнє посилання

 1. Виборчі сварки і до чого вони приведуть
 2. СБУ веде розслідування проти бувших депутатів

Залишити коментар