News Ticker

Невідомі герої Миру

В Росії повним ходом ідуть репресії

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп
репресії Фото репресованої родини Світлани Давидової, що повідомила про напад Росії Фото Фейсбук Юрія Бутусова

Дякуючі сучасним технологіям сучасним диктаторам стає все складніше ховати інформацію про людей, яких за часів СРСР називали дисидентами, а їх долі забутими у віках або є в кращому випадку вони пиляться на архівних полицях спецслужб. Та не у наш час коли існують такі перевірені інструменти гласності та демократії як соціальні мережі. Автор зумів  знайти розповіді про дві долі, що поставили себе проти Путінської системи та відали своє життя заради Миру на Землі.

Перша розповідь про жінку, що звернулася до Українського посольства з повідомлення про підготовку до російського вторгнення на Україну. Її у Фейсбуці розповів Юрій Бутусов. Як він розповідає Світлана Давидова, мати сімох дітей, що живе у Вязьмі була шокована, коли помітила, що ц них в городі в місті дислокації місцевої військової частини ходять люди переодягнуті в форму “ДНР”, хоча ще недавно вони були одягнуті в форму Росії з розпізнавальними знаками 82-ої бригади спеціального призначення Російської Федерації ГРУ ГШ Росії, далі за чутками вони від’їжджали на Схід України. І це ще було до початку військових дій на Сході.
Хоробра жінка зрозуміла, що починається війна і вирішила її припинити, вона повідомила в Українське посольство, про небезпеку, сподіваючись, що наші чиновники зможуть створити відповідний світовий резонанс і війна не почнеться. Але це на жаль можливе у цивілізованому світі, де є зачатки пацифізму, ане в тому в якому ми живемо. Війна почалась, жінка потрапила за грати її Путінський режим звинувачує в зрадництві Батьківщини, нічого іншого не можна чекати від мілітарного суспільства, де на жертовник самодурству та Бога війни кладуться молоді життя. Але все коли не будь кінчається закінчиться і це так вже повелося на нашому світі і про подвиг Світлани Давидової, яка поклала своє життя на алтар Миру будуть співати пісні і розповідати дітям.
Ще один не відомий на Україні і в Росії, але тим не менший захисник Миру про якого повинні знати як Руські так і Українці. Ільдар Дадін, що сподівався зупинити божевілля яке розпочалося між нашими народами. Хлопець являвся одним із учасників протестних акцій, починаючі з Болотної площі, потім влився у рух непогоджених акцій, що проводилися у Москві. Останні акції, що увірвали терпець у Кремлівської влади, це “Марш Миру” та акції на підтримку України, після них почалися масові репресії та за грати було кинуто багато Російських активістів, хоча на відміну від наших акцій протестів вони проходили повністю мирно. зараз хлопець знаходиться у СІЗО.

репресії

Ільдар Дадін
репресований борець за Мир
Фото з його Фейсбука

Інтерв’ю з Ільдаром Дадіним

Поділися з друзями:

Залишити коментар