News Ticker

Небезпечні заробітки

Як в Росії гроші заробляють

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп

Не від кращої долі наші співвітчизники змушені тимчасово залишати Україну та вирушати в пошуках роботи до Росії. Традиційно так склалося, що більшість із них виїжджають на роботу в Росію. Воно й недивно, сусідня країна близька нам по духу, поєднана із нами спільною історією та культурою. Це все було правдою до пори, до часу. Вже майже 3 роки Росія веде проти України жорстку та нищівну війну, не гребуючи при цьому жодними засобами.

Саме тому останнім часом почастішали випадки затримання/арешту громадян України: якщо в 2014 році в РФ було затримано та притягнуто до кримінальної відповідальності 1370 громадян України, у 2015 році 1892 українців, то за 11 місяців 2016 року вже 2117 наших громадян, і це лише сухі цифри офіційної статистики РФ. Хоча реальна статистика українців, які незаконно отримуються на території РФ, є в рази більшою. В Росії взагалі не вважають за потрібне повідомити українську сторону про те, що на території Росії затримують українців, а це порушення міжнародних норм.

Також, близько 400 громадян України, що відправилися на роботу в сусідню Росію зараз знаходяться в так званому трудовому рабстві. Зазвичай оголошення про роботу можна знайти скрізь, і, якщо українець зв’язується по телефону з роботодавцем з РФ, йому відразу купують квиток за рахунок контори і навіть дають телефон. Після приїзду можуть забрати документи або ж не платять гроші, і людина вже не може повернутися на батьківщину. І реальність є такою, що сотні українців їдуть в Росію і не повертаються звідти», – підкреслила експерт. Не гребують представники правоохоронних органів РФ і виявляти серед особистих речей українців сторонні предмети, у тому числі наркотичні речовини, “підкинуті” третіми особами під час їх в’їзду або перебування на території РФ.

Російські правоохоронці масово затримують українців, які приїжджають на територію Російської Федерації в особистих справах.  Наприклад тернополянин Станіслав Клих поїхав влітку 2015 року в гості до своєї вагітної дівчини в м. Орел Російської Федерації, а потрапив до рук правоохоронців. В його готель увірвалися невідомі особи в цивільному та почали допитувати, звинувачуючи в екстремізмі, в подальшому його затримали. Судовий процес тривав понад 7 місяців та закінчився у травні 2016 року засудженням Станіслава Клиха до 20 років позбавлення волі. На теперішній час наш співвітчизник за сфабрикованим звинуваченням знаходиться в  російській тюрмі на території Чечні.

Тому, вирушаючи на роботу до РФ потрібно пам’ятати, що для сучасної російської влади українці вороги – життя, здоров’я та честь яких там нічого не варті; і жодні зароблені гроші не зможуть компенсувати нервів, тривог та переживань рідних та близьких, що чекатимуть вдома в Україні.

зароботки

Поділися з друзями:

Залишити коментар