News Ticker

Не грошовий Грош

Родина "низьких" цін

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп
грош

Днями, Ямпіль “збагатився” на ще один продовольчий магазин з гордою назвою “Грош”, хоча його дивіз, “родина низьких цін” так і не був підтверджений. Ціни на превеликий жаль виявилися такими самими, як і в інших торгівельних закладах, а по деяким позиціям навіть перевищили показники інших магазинів. Але, не дивлячись на це, ямпільчани все ж такі отримали вигоду не тільки у смачній випічці та дешевій піці з “Гроша”. При тому вигода, відповідно до усіх законів ринку, виявилася не у самому гроші, а у інших супермаркетах.

Першим торгівельним закладом, який відреагував на відкриття конкурента стала “ Копійка”, значно знизивши ціни на продовольчі товари першої необхідності, запустивши відповідні акції. На приклад, скинули ціни на фасовані крупи і цукор, а також яйця, крім того виставили на продаж “Кліментини” (сорт мандаринів), за цівною нижчою ніж у “Гроші” і нижчою ніж у інших магазинах.

Також зниженням цін, при тому значному, відреагував “АТБ”, скинувши ціни на мандарин, розширивши асортимент фруктів, також подешевшали яйця та деякі позиції молочнокислої продукції. По декотрим позиціям різняця з “Грошем” на 5-10 грн., при тому не на користь останнього. Ну а базар аж ніяк не відреагував, на відкриття нового супермаркету, залишившись на стабільно високому рівні цін.

Якщо говорити про вартість продуктів у самому “Гроші”, то потрібно відмітити, дійсно, низькі ціни на випічку власного виробництва, яка по смаковим якостям майже не різниця з домашньою. Крім того приємно вразили ціни на вагові крупи, мінеральну воду та елітні алкогольні напої, хоча їх асортимент значно нижчий ніж у “АТБ”, однак набагато ліпший. Наприклад серед дешевого Ямайського рому та напоїв, торгівельної марки “Маренго”, з подивом помітили, справжній Кубинський ром “Гавана клаб” по ціні трохи дорожчою ніж у “Дюті-фрі”.

На останок хочемо додати, потихеньку Ямпіль наповнюється сучасними торгівельними закладами, тому сподіваємось, що наша знаменита дорожнеча залишиться у минулому. Адже, як би, деякі ямпільчани не хотіли б заробити, ринкові закони ніхто не відміняв, тому ціни доводиться знижувати, яскравим прикладом цього є наші магазини що розташовані у центрі, між якими ведеться справжня “війна” за увагу покупця.  Що для нас, звичайних покупців лише на руку!

грош

Поділися з друзями:

Залишити коментар