News Ticker

Наслідки націоналізації “Приватбанку” для ямпільчан.

Націоналізація Приватбанку

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп

Як грім з неба, для багатьох ямпільчан стала звістка про націоналізацію “Приватбанку” державою. Весь понеділок багато хто з нас, провів бід банкоматами бідкаючись, що вони видають з початку дня лише по 200 грн., а трохи згодом не більше 2000 на одні руки, даючи пораду звернутися до фінустанови через чотири години.

Найбільше від такого рішення постраждали представники місцевого бізнесу, у яких в “Приваті” були відкритті розрахункові рахунки і якщо люди, ще отримували гроші з банкоматів, то бізнес не міг зняти, а ні копійчини, до минулої середи. На щастя ситуація врівноважилась, і починаючи з 21 грудня банк запрацював у звичному режимі, сподіваємось неприємні сюрпризи з “Приватбанком” нарешті скінчилися. А от як вплине на життя країни ми спробуємо розібратися.

Дюрка у 148 млрд. гривень.

Саме такої суми не вистачило минулій дирекції банку, щоб втримати ситуацію під контролем. І що стало вирішальним фактором для прийняття рішення про націоналізацію банку. Хоча виникає закономірне питання – чому це не сталося раніше? Чому уряд країни зволікав з рішенням у квітні місяці, коли “капець” “Привату”, не те щоб потихеньку підкрався, а в прямому смислі гримів важким чоботом, адже заборгованість фінустанови уже складала монад 100 млрд. гривень.

На фоні таких подій містом навіть стали ширитись найбільш фіантастичні чутки, що держава таким чином, шукає гроші на анонсоване підвищення мінімальних зарплат, хоча у любої обізнаної людини це викличне лише посмішку.

Де держава візьме кошти для “Привата”?

Цю відповідь українці отримали того самого понеділка з вуст міністра фінансів. За його словами, держава компенсує суму за рахунок облігацій, які вони збираються випустити. Правда незрозуміло чим вони збираються їх забезпечити, адже державна облігація у першу чергу, підтримується економікою країни, адже саме від її стану залежить вартість цінного паперу. Чим таким вони збираються зацікавити інвестора, особливо іноземного, в той час коли від нас, фактично відвернувся майже весь світ, через оприлюднення декларацій високопосадовців, які лише підтвердили славу розсадника корупції?

Однією з відповідей можуть стати активи “Приватбанку”, як не крути, а це найбільший банк України і при підтримці держави, яка стала його 100% власником він не те, що має шанси, виплисти з халепи, але і вилетіти на гіпершвидкості, на нові горизонти. Знову питання, чому вони самі не випустили додаткову емісію акцій фівнаустанови? Адже багато хто, з Українців не вагаючись придбав би частку  Приватбанку.

Фінал зеленої мрії.

Як би там не було, і які б плани не мало б керівництво держави на рахунок привату. Поки що за промахи пана Коломойського і керівництва банку, що кредитувало не тільки пересічного Українця, але в основному, компанії, що належали тому самому патріотично налаштованому Коломойському з подвійним громадянством, доводиться знову розраховуватись нам простим людям. Зараз держава у посиленому темпі наповнює сховища привату грошима, Українського платника податків, то б то нас з вами. Такий відток коштів негативно впливає на курс гривні, приводячи до значних стрибків валюти, хоча на кінець тижня долар пішов до низу. Таким чином ми потихеньку починаємо відчувати новий негативний фактор, що турляє нас до знеб ожіння. А по переду, Новий рік і зарплати по 3200 з новими податками, що теж зростуть у двічі, крім того девальвація гривні, яку фактично анонсувала пані Гонтарева, заявою про необхідність випуску нової купюри у 1000 гривень.

приватбанк

Поділися з друзями:

Залишити коментар