News Ticker

Людмила Кінзерська. Про вибори.

А хто вони? Продовження

Швидкі новини

 • Тюльпани перед міським фонтаном
 • вороненко
 • русский мир
 • dtp3
 • зароботки
 • приватбанк
 • грош
 • дтп
вибори

Вчора вечері ми писали про дивні вибори, які зараз відбуваються на Україні, а саме по нашому 16 виборчому округу. Коли деяким діячам передвиборчих штабів просто не цікаві пропозиції про виступ перед електоратом якій і має обирати їхнього кандидата і тоді виникає сама по собі думка, що на перемогу вони не сподіваються тоді їх покликання просто відтягнути на себе частину голосів та уваги виборців. Чесно говорячі автору стає противно від таких технологій, мене вивертає навіть від одної думки, що після того як гинула “Небесна сотня”,  а зараз тисячі патріотів боронять нашу країну. Нас, тих звідки і пішли ті тисячі хлопців, знову намагаються розвести на м’якіні. І той експеримент якій ми провели звернувшися до виборчих штабів, з пропозицією виступити на сторінках сайту, доводе лише одне. Нам мешканцям маленьких містечок, не будуть допомагати ні одні “зальотні орли” бо їм не цікаво, спілкуватися з нами, своїми потенційними виборцями. Все, що їх цікавить це отримати завітний мандат і піти до Великого білого фігваму під назвою “Верховна зрада” до таких самих інопланетян як вони самі. Ну, а ми доброчинні мешканці міст та сел України, будемо жити своїм життям, в паралельній реальності і дивитися на їх бійки через ілюмінатори телевізорів, як за чудернацькими тваринками.

Але ми не звинувачуємо ні один штаб, ні одного політтехнолога якій там сидить. Хлопці та дівчата, ми вас розуміємо, вам просто хочеться додому, ви на роботі і вам паралельно, чи буде ваш кандидат обраним і нафіга вам заводитися з лишнім гемороєм, організовувати зустрічі з заурядним місцевим сайтом на якому навіть відвідування до 150 людей в середньому, ви так стомилися від Ямполя і скоріше б відлетіти на свою планету Київ в теплі гавані.

Ну а теорію інопланетного походження всіх цих “Любих друзів” доводе те, що на продуктивний контакт пішли люди тільки з одного штабу, наші Ямпільчани, кому вже не один рік болить душа за місто, район і вони своїми методами, не завжди гарними, а інколи просто дивними домагаються правди матінки такої як вони її бачать. І так зустрічаємо Людмила Василівна Кінзерська, керівник виборчого штабу, Радикальної партії Олега Ляшка, мешканець міста Ямполя.

P.S. Якщо вам здається, що редакція працює на штаб Ляшка, ви помиляєтесь, Людмила Василівна дала згоду і ми її вислухали. Якщо ви не вірите, просто погодьтеся на інтерв’ю з нами і повірте воно буде розміщене так, само без монтажу і без штучного формування думки глядача і без провокацій. Спробуйте шановні іногородні кандидати та їх штаби, доведіть що ви варті щоб вас обрали Ямпільчани. Автор думає, що те, що ви почуєте в виступі Людмили Василівни ви чули не тільки від неї, а і від багато інших Ямпільчан да і не тільки Ямпільчан, а вам це говорили в інших районах, як прості люди так і високопосадовці. Звичайно у вас свої технології, але щось підказує, що вони відходять в минуле бо час змінюється, людям надоїло, що до них відносяться без поваги.

вибори 2014

Поділися з друзями:

4 Зворотнє посилання

 1. У Ямполі у вівторок висадився десант "Автомайдану"
 2. Стало відомо які політичні партії мають пройти до Верховної ради
 3. Результати виборів до Верховної ради
 4. Героя України отримають всі хто загину на Майдані

Залишити коментар