News Ticker

Кузьму посадили на 7 років

Слабка зухвалість

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп

Минулорічна трагедія під час якої постраждали двоє мешканців Ямполя, дійшла майже до логічного, як для нашої країни, заве-ршення, але…Але отримала нестандартне продовження.
Минулого року все місто гуділо від страшної трагедії, що сталася вище прила-добудівного заводу, на трасі Ямпіль-Могилів – Подільский. На небезпечній ділянці, де дорога ховається за ріг, всмерть п’яний таксист Валентин Кузьма, на шаленій швидкості влетів в мотоцикл Сергія Кулика та Сергія Верстяка, що поверталися до міста. В результаті аварії хлопцям ампутували ноги. Все місто допомагало родинам потерпілих збирати гро-ші на лікування і не побоїмося сказати витягли хлопців з того світу. Натомість вину-ватець аварії навіть не вибачився перед хлопцями, а цинічно ігнорував всі заклики пока-ятись, знущався з них і довів справою, що йому нічого не буде. Та рідні не склали рук і звернулися до журналістів з проханням допомогти добитися справедливості.
На телеканалі «Україна» в ефірі програми «Говорить Україна» вийшов сюжет про страшну трагедію. Рідні та близькі постраждалих і самі хлопці розповіли про її наслідки і то як вона вплинула на їх життя, перетворивши на калік. Під час програми професійні юристи дали оцінку роботи Ямпільської феміди і визнали, вирок якій винесли таксисту, що винен в аварії не відповідає законодавству України і являється занадто м’яким. Замі-сть позбавлення волі від 5 до 8 років, чоловік отримав звільнення від відбування пока-рання з випробуванням. Журналісти телеканалу «Україна» виявили, що за цим «героєм» тягнеться ціла низка «веселих» пригод, починаючі від побиття жінки на автозаправці, коли він працював ще в міліції і закінчуючи систематичними порушеннями правил доро-жнього руху на вулицях міста.
Дуже вразили слова адвоката потерпілих, що допомагав відстоювати права хлопців під час розгляду справи: «Розумієте, це Ямпіль і там по іншому не могло статися». Звучало це як діагноз для смертельно хворого. І дійсно якщо розібратися то на Ямполі можна класти хрест, та приклад рідних Сергія Кулика і Сергія Верстяка, а також пані Тетяни з Русави, говорить, що не все загублено і навіть наше «патріархальне болото» можна розхи-тати і знайти важелі впливу продовжуючи боротьбу і хоч спробувати довести, що «Закон це не дишло, як повернеш так і вийшло». Як пообіцяли ведучі програми, канал «Україна» направить спеціальний запит до Генеральної прокуратури, для відновлення слідства та пе-регляду вироку винуватцю ДТП.
Програму «Говорить Україна» ви можете переглянути на нашому сайті www.Dnister.info
P.S. Колегія суддів Апеляційного суду ухвалила свій вирок – покарала Валентина Кузьму на сім років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним за-собом на три роки.
-Після такого рішення суду легше нам стало хіба що морально, – сказав після оголошення вироку постраждалий Сергій Кулик.- Бо ж весь цей час Кузьма просто знущався над нами. Всім розповідав, що це ми винні, бо налетіли на ньо-го. Вихвалявся, що все повирішував, тому нічого йому не буде. Ми доби-валися одного – справедливого покарання. Чи вірили, що його можна добитися? Чесно кажучи, не дуже вірилося. Тепер, розумію, що я помилявся. (Вінниця 20 хв).

 

0D85Nzw7HvQ

Поділися з друзями:

Залишити коментар