News Ticker

Куди поділась допомога воїнам з Дзигівки?

Роздеребанили допомогу?

Швидкі новини

 • Тюльпани перед міським фонтаном
 • вороненко
 • русский мир
 • dtp3
 • зароботки
 • приватбанк
 • грош
 • дтп
Ямпіль

Вчора увечері нам у редакцію, зателефонував боєць з АТО Віталій Г. якій знаходиться в зоні бойових дій і розповів, про досить такі дивні події, що розгорнулися на 20 блок посту, де він проходе службу. За словами Віталія, до них приїхали влонтери з Ямполя, на чолі з Іваном Завгороднім (відомим підприємцем якій займається ремонтом мобільних телефонів, напроти спортивної школи) та привезли допомогу, що надіслали їм земляки з рідного села. Але замість того, щоб передати те що йому передали з дому він отримав декілька банок згущеного молока та цигарки без фільтра.

На законе запитання, де посилки, які Іван отримав від односельчан. Завгородній відповів: “Не знаю”. Крім того, серед допомоги не було взагалі ні чого, для хлопців з 32 блок посту, що вийшов з оточення, а їм теж надсилали допомогу.
Далі взагалі почалася агітаційна робота, не зрозумілого характеру. Пан Іван почав брудом поливати Василя Кізку, стверджуючі, що останній відправляє не зрозуміло куди допомогу яку йому приносять люди. Тут Віталій вже не витримав і зробив зауваження Івану, про те що не потрібно з брудом мішати людей які дійсно допомагають бійцям в зоні АТО, а не привозять те що залишилося. Іван відреагував досить таки не стримано і почалася сварка. Яка поступово, почала переходити у бійку, але на щастя вмішалося командування блок-посту і хлопців розборонили. Командир блок посту підтримав Василя Кізку, розказавши Івану, що він вже другій раз на фронті. Перший раз  був під Маріуполем, де хлопці з Ямполя постійно отримували допомогу через “Нову Пошту”.
Тепер виникає питання куди ж ділась допомога? З таким запитанням ми звернулися до самого досвідченого Волонтера Василя Володимировича Кізки. За його словами, приїжджаючи у місця розташування військових частин волонтерам дають дуже мало часу на розвантаження допомоги і скоріш за все стався випадок елементарного недбальства, коли волонтери не відслідковували вантажі, а просто роздавали всім охочим. От тому і трапилася така ситуація, із-за неорганізованості та недбальства, люди які повинні були доставити вантаж хлопцям залишили їх без харчів з дому.
Але все таке потрібно віддати честь Івану Завгородньому та Василеві Кожухарю, які влаштували такій вояж, не побоявшися їхати в зону АТО. І побажати їм повернутися додому чим по скоріше, адже вчора хлопці виїхали додому. А на майбутнє, шановні волонтери будьте серйознішими і не поливайте брудом своїх колег, як би вони вам не подобалися. З більшою відповідальністю відносьтеся до речей що вам довірили рідні бійців та до власних коштів. Адже заправилися ви не на один десяток тисяч гривень, а на ці кошти можна було б закупити ще з сотню термобілизни, або іншого реманенту якій потрібен бійцям. І відправити все і так безкоштовно, використовуючі промо-коди Нової пошти. А так фактично, гроші викинули на вітер. Бо хлопці лишилися голодні і гроші ви катали даром.

 

 

Поділися з друзями:

8 КоментарінаКуди поділась допомога воїнам з Дзигівки?

 1. На моїй сторінці є доказ того, що посилка була вручена хлопцям з 32 посту. Удачі в написані лайна в подальшому.

  • Вам ніхто лайно не пише виступіть як цивілізована людина і доведіть свою правоту, а не обзивайте. Бо такими діями ви доводите лише те, що ви вині в розтраті допомоги. Люди не знають кому ви вручаєте посилку. І де ваша сторінка теж не знають.

 2. На моїй сторінці в контакті є докази того, що передача була вручена все таки бійцю. То в чому проблема??? Чому знову йдуть розмови, що комусь там щось не вручили?? Хіба водії відповідають за вміст передач, які вони не пакували? Якщо хтось чекав більшого, а йому передали мало, то хай звертається з претензіями до того, хто пакував передачі, а не до простих перевізників.

 3. Я думаю, що всі знають, як знайти мою сторінку в контакті. Хто не знає, ось вам https://vk.com/ylia_sha

 4. Дякуємо за змістовні відповіді. Я веду розмову в межах власного проекту. Тому і попросив Вас як дружину Івана Завгороднього, розповісти нам куди поділась допомога. Там трохи нижче є статистика за добу на сайт зайшло майже 200 людей і вони теж читають цю статтю. І слухом не чули про ситуацію на Ямпіль Ямп р-йон.

 5. По-перше, його прізвище Загородній. По-друге, звідки Ви взяли, що допомога “поділась кудись”, як Ви виразились? З чого Ви зробили такі висновки? Гордій писав про те, що не була доставлена передача Бойку (Бринзаку). Але йому була вручена передача і є фото, як доказ, що передачу було вручено. Я б додала це фото сюди, але не бачу тут можливості надавати фото. Ви, як адмін сайту, мали б спочатку перевірити інформацію, а не писати чутки. Іван нещодавно відправив майже 300 кг продуктів в батальйон Донбас. І він про це піарився. Сам зібрав, сам відправив. І Семенченко навіть висловив йому подяку на своїй сторінці у фейсбуку. І Іван продовжує допомагати тим бійцям, з якими разом був у одній роті у Тютьках. Зараз деякі з них приїхали у відпустку. Можуть підтвердити. Але нам це не потрібно. Не виставляємо ми на показ те, що робимо. Нам достатньо знати, що ми комусь допомогли. Просто сміщно, що люди говорять, що хлопці не доставили передачу. Невже вони б тратили свої кошти, збирали все, трудились, їхали в таку далечінь, щоб вкрасти у когось блок цигарок???

 6. Зробила помилку)) не виправлялась)))
  По-перше, його прізвище Загородній. По-друге, звідки Ви взяли, що допомога “поділась кудись”, як Ви виразились? З чого Ви зробили такі висновки? Гордій писав про те, що не була доставлена передача Бойку (Бринзаку). Але йому була вручена передача і є фото, як доказ, що передачу було вручено. Я б додала це фото сюди, але не бачу тут можливості надавати фото. Ви, як адмін сайту, мали б спочатку перевірити інформацію, а не писати чутки. Іван нещодавно відправив майже 300 кг продуктів в батальйон Донбас. І він про це НЕ піарився. Сам зібрав, сам відправив. І Семенченко навіть висловив йому подяку на своїй сторінці у фейсбуку. І Іван продовжує допомагати тим бійцям, з якими разом був у одній роті у Тютьках. Зараз деякі з них приїхали у відпустку. Можуть підтвердити. Але нам це не потрібно. Не виставляємо ми на показ те, що робимо. Нам достатньо знати, що ми комусь допомогли. Просто сміщно, що люди говорять, що хлопці не доставили передачу. Невже вони б тратили свої кошти, збирали все, трудились, їхали в таку далечінь, щоб вкрасти у когось блок цигарок???

  • Шановна ще місяць тому я пропонував вам прокоментувати, подію про яку ви пишете, додавати фотографії ви не можете, але ви знаєте як вам передати матеріали. Вам було запропоновано дати інтерв’ю зробити відео звернення, надати докази. Тоді ви відмовились. Я знову вам пропоную те саме. Вам пояснювали вже не одноразово, що тут висвітлено тільки одну сторону конфлікту, ту яка надала нам інформацію і притому події описані дуже м’яко. Від вашої сторони крім звинувачень та інших нападів ми нічого не бачимо.

2 Зворотнє посилання

 1. Дзигівчанин поранив ногу
 2. Цигани протестують

Залишити коментар