News Ticker

Гопників було мало, знову шиють карну справу

Юрія Хорта, якій люстрував владу, намагаються знищити

Швидкі новини

 • Тюльпани перед міським фонтаном
 • вороненко
 • русский мир
 • dtp3
 • зароботки
 • приватбанк
 • грош
 • дтп

Юрій Хорт, якій весною, відразу після закінчення “Революції гідності”, висував вимоги, до чиновників, які за часів Януковича, займалися протизаконною діяльністю, а потім пішов захищати Україну в батальйон “Айдар”, знову попав в поле зору “правоохоронців”. Як відомо ще за часів старої влади, хлопцеві інкримінували, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, за що і засудили до 3 років умовно. В березні місяці, після Майдану, апеляційний суд, визнав матеріали справи, неповними і відправив їх на дорозслідування.

З того часу,  виявилося, хлопець знаходився під слідством, Хоча сам Юрій навіть не знав про це, бо йому не пред’являли офіційних підозр, а лише раз викликали до слідчого, де пообіцяли розібратися. От і розібралися іншими обвинуваченнями, а перед цим, ще весною намагалися залякати хлопця, замовивши його побиття, після якого він тижнями лежав у лікарні.

Адвокат хлопця, та представники Самооборони і Автомайдану, вважають, цю справу так само замовленою як і попередню і на справді, на Вінниччині розпочалися гоніння на активістів Майдану. Перед цим в отриманні хабара було звинувачено голову об’єднання “Софія”, В. Денисова, якій порушив питання про діяльність високопосадовців правоохоронних органів. І навіть те, що чоловік не займав державних посад, не завадило його, звинуватили в отримані хабара.

Чесно говорячи автору здається, що як би Хорт не вирішив подати документи до ЦВК, щоб балатуватися по 12 виборчому округу, то хлопець спокійно і далі перебував би у відпустці, а потім продовжував  служити у “Айдарі”. Але його бажання, найімовірніше зламало плани можновладців, по просуненню сина нашого  Президента в депутати Верховної ради,  чесно говорячи, дуже дивно виглядають повідомлення про участь Олексія Петровича в Антитерорестичній операції, та його бажання бути обраним у Верховну раду.

Люди старшого покоління, можуть посміятися з такого припущення. І сказати, що яку конкуренцію може скласти простий хлопчина зі Жмеринки. Але це лише тому, що вони мало знають про світ молоді. Юрій Хорт, має доволі велику підтримку серед молодих Вінниччан, а завдяки розповідям товаришів, та Ютубу з соціальними мережами, його ім’я оповито вже своїм “Героїчним епосом”. Записи його люстрацій та палких промов, які багато прикрашені, дійсно розумними словами та висловами, просто миттєво розходяться по смартфонам та телефонам “ідейної” молоді, які всім серцем підтримували ідеали Майдану. А при правильній постанові питання і залучення відповідних кадрів серед молоді, що зробило б його ім’я ще відомішим,  Юрій мав би досить реальні шанси отримати мандат депутата Верховної ради і вже з ним намагатися боротися з корупційно-олігархічними рудиментами в державних органах.

Але на жаль сподівання Голови “Ревштабу Вінниччини” виявилися марними. Йому не простили і вирішили додавити, за безглуздими обвинуваченнями ще часів Януковича, що взагалі нонсенс, але це ще раз додає роздумів, а чи нами знову не граються?

Роздуми написані за матеріалами газети “33 канал”

 

002

Поділися з друзями:

2 КоментарінаГопників було мало, знову шиють карну справу

 1. Я, смотрю, ваш, сайт, не жалеет, запятых.
  А вот на проверку орфографии пожадничали, да.

2 Зворотнє посилання

 1. Верховна рада прийняла антикорупційні закони
 2. Вінницький Майдан погрожує штурмом Вінницького обласної міліції

Залишити коментар