News Ticker

Донецький аеропорт тримається

Знову набрехали

Швидкі новини

 • Тюльпани перед міським фонтаном
 • вороненко
 • русский мир
 • dtp3
 • зароботки
 • приватбанк
 • грош
 • дтп
ато

Повідомлення у соціальних мережах, про те, що наші кіборги покинули Донецьке летовище, виявилося, ще одною сепарською брехнею. Я повідомив Владислав Селезньов у останньому дайджесті з АТО, бійці Української армії надійно тримають свої позиції у районі Донецького аеропорту.

А ще стало відомо, що за сьогодні лугандейци та донбабвійці 30 раз обстріляли наші війська. Набільш запеклі бої велися в районі бахмутовки та майже по всій лінії фронту, що проходе через Луганщину. Там зараз гинуть наші хлопці за те щоб ми спокійно лягли і спали і я дивуюся деяким людям, чому ви настільки безсердечні, або обуянні власною гординею і вважаєте, що вас мало обходять проблеми війни?
Якось спілкувався з одним Ямпільчанином, що повернувся з зони АТО у відпустку. Хлопець розповів історію як одна з волонтерок Ямпільщини добилася від місцевого підприємця 4 000 грн на зимову екіпіровку для нашого героя. Чоловік погодився проспонсувати, але за умови що боєць прийде до нього і напише заяву про те, що він просить допомогу. Я не засуджую керівника цього підприємства і повністю його розумію, що йому потрібно давати звітність, але все такі, не вже не можна було більш делікатно вирішити це питання. Чому не можна було домовитись про зустріч з бійцем, подякувати за ту жертву, яку він приносить захищаючі нашу Батьківщину. При тому автор добре помне як цей хлопець не вагаючись пішов добровольцем до війська, а не задовбував дурними відповідями як пришлете повістку так я і піду. Не вже так складно оцінити те що зараз підприємство спонсора працює, саме тому, що наші воїни затримують навалу зі Сходу? І після цього вони мають ходити і просити, ще щось? Ні не повинні, повинні самі керівники підприємств, бізнесмени як мілкі так і великі зустрічати цих хлопців, дзвонити до них на передову і питати, що їм потрібно. А не відповідати, як відповіла автору, одна з власниць магазинчиків, що вона відала свій борг перед Батьківщиною народивши двох синів. Враховуючі її моральні якості я не дивуюся, їй все рівно чиї чоловіки будуть ходити господарями по нашій землі.
Тож допомагайте нашим хлопцям на передовій чим можете, зносьте теплі речі, харчі, гроші до волонтерів і менше слухайте, що воно не доходе, все доходе до наших захисників і все попадає до їхніх рук.  Українські солдати – непереможні, а тим хто загинув – Вічна пам’ять героям, Україну не зламати!

Поділися з друзями:

4 Зворотнє посилання

 1. Ворог стягує на передову всі сили
 2. Противник намагався взяти у кільце наші війська
 3. В Запоріжжі проходе мітинг за відставку мера та скинення пам'ятників
 4. Стою на асфальті у лижах обутий...

Залишити коментар