News Ticker

Для Чого? І чого, ви цим доб’єтеся

Демократи єднайтеся, бо України не буде

Швидкі новини

 • Тюльпани перед міським фонтаном
 • вороненко
 • русский мир
 • dtp3
 • зароботки
 • приватбанк
 • грош
 • дтп

Тиждень назад, через майже всі села та містечка 16 виборчого округу, пролетів на крилях-щастя “Автомайдан”, правда, мало хто з людей повірив, що це був саме той “Автомайдан” якій боровся, з самодурством Януковича, та його ригаликів. Чого саме так автор пише, ви можете почитати в статті “Що це, було“.  І після цієї події, у всіх хто чув заклики “автомайданівців” почався емоціональний шок. Більше всього дивував заклик:-” Калетник дорівнює Македон, або Македон, Сірант та Петровський  - технічні кандидати від Калетник”. Ми вже писали, що це взагалі неймовірно, да і під час зустрічі з Оксаною Калетник, вона повністю спростувала всі можливості співпраці з Юрієм Македоном, крім того, розумному глядачу потрібно уважно подивитися на міміку Оксани Миколаївни, там все чітко відображається, що вона думає про такі заяви і взагалі про ймовірну співпрацю з партією “Батькіщина”. Тому виникає питання, для чого так перекручувати факти, чому політичні сили, які прийшли до влади, на крилах Майдану, тепер починають сваритися?

Шановні політики та ваші політтехнологи, не вже ви не розумієте, що ви лице тих сил, яким повірив простий люд. Саме той люд, якій з фанерними щитами, йшов на штурм Банкової і чиї сини зараз лють кров на Південному сході. Не вже ви не розумієте, що такими діями, ви в першу чергу, до могили тягнете себе? Що така ваша війна, навіть по нашому мікроскпічному окрузі, де сама велика кількість кандидатів, ця війна на користь нашому загальному ворогу, тому хто віджав в кращих традиціях, чорного рейдерства чверть країни. І ви зараз, замість того, щоб єднатися і працювати разом як одна команда. Як про це заявляють ваші лідери, влаштовуєте шоу з мегафонами та крайслерами які коштують по 200 000 доларів і все це називаєте передвиборчою, агітацією. Шановні схаменіться, це вже не та агітація такою агітацією, ви тільки відвернете від себе виборців і це знову таки піде на користь ворогу. Навіть сьогоднішнє рішення Верховної ради, позбавити, воїнів-героїв права голосу і це пішло на користь ворогу, викликавши, черговий спалах ненависті до влади. А влада, це зараз остання дамба, яка стримує, два потоки. Один потік, де люди киплять від не навісти до олігархів, а інший потік це саме та Східна навала, “добровольце-ополченців-кізяків”. А посередині дамба, з влади, яку ви і представляєте на місцях і якій ще хоть трохи, але вірять частина виборців. І ваші тріщини це тріщини в Державності, держави Україна.

Нижче під статтею, викладений лист Секретаріату партії “Блок Петра Порошенка”, про підтримку єдиного кандидата від демократичних сил, Романа Стаднійчука, якій автор знайшов в коментарі під статтею у власному блозі, з патетичними висловами, що демократія не виграє, що всі заяви які ми бачемо в листі це все патетика і таке інше. Але,  що ми бачимо, про, що говориться у листі. А в ньому говориться, що Роман Стаднійчук є єдиний кандидат від демократичних сил  у виборчому окрузі № 16. Так чому, ви ті сили які називаєте себе, демократичними, починаєте знову сваритися, замість того, щоб діяти разом і не дати ворогу підкорити Україну? На самому початку передвиборчої гонки, Юлія Тимошенко сказали дуже мудрі слова. Про те, що навіть у разі програшу власної політичної сили, вона та її “Батьківщина” підтримають Петра Порошенка та його партію і не будуть переходити в опозицію до діючої влади. А, що ми маємо на справді? Ми маємо ось такі заяви які чуємо, кожен день через мегафони, зазивал-клікуш і які вашому електорату, який в своїй більшості закінчив дев’ять класів, половину з ваших слів, сприймає, як високі матерії. Ви забуваєте про одне, про те, про що писали всі стовпи нашої Незалежності, всі ті хто давно став частинної душі народу, а це і Тарас Шевченко, і Григорій Сковорода і Іван Франко і наша сучасниця Ліна Костенко, це НАРОДНА МУДРІСТЬ, а її ніхто не обмане. Тому шановні єднайтеся навкруги того, кого підтримали всі ви, навкруги Демократичних сил і тих, кого вони підтримують. Бо буде біда, дамба від ваших сварок прорве, потоки зхлистнуться і першими постраждаєте ви, ті хто не зумів домовитися.

порошенко

Поділися з друзями:

3 Зворотнє посилання

 1. Дивні метаморфози з бюлетенями виборців 16 округу, продовжуються
 2. В Батальйоні "Київ-1" створено роту спеціального призначення
 3. Президент про призов

Залишити коментар