News Ticker

День міста у Ямполі

ЯМпіль відзначив свій день

Швидкі новини

  • Тюльпани перед міським фонтаном
  • вороненко
  • русский мир
  • dtp3
  • зароботки
  • приватбанк
  • грош
  • дтп

Минулої неділі Ямпіль відзначав день міста. Вперше за останні декілька десятирічь свято провели на вищому рівні і дійсно ретельно підготувалися, зробивши все, щоб воно сподобалося Ямпільчанам. Про це свідчила велика кількість містян які відвідали свято,  а там було на що подивитися, на відміну минулих років з заїждженими світлицями, виступом дитячих колективів та патріотичними піснями з захриплих гучномовців позаду Будинка культури.

Міський фонтан та площа перед Будинком культури.

Відремонтований фонтан, позбавлений купи каміння, знов почав радувати містян водяним стовпом та ніби «живою» квіткою сонячних променів, що відбиваються в струменях. Ще починаючи з тестових запусків, він привернув увагу малечі, яка облюбувала гладеньку дно басейну влаштовуючи перегони, плескаючись в блакитній воді.

Роботи по ремонту проводило приватне підприємство «Ямпіль теплобудсервіс» починаючи з червня місяця, повністю прибрано граніт, замінені труби, зроблена з нержавіючої сталі центральна композиція, викладено плиточкою дно обох басейнів, встановлено систему підсвічування водяного стовпа.

Кумедною стала ситуація з «нічним гумористом» якій три ночі підряд запускав фонтан, чим викликав невдоволення керівництва «Ямпіль теплобудсервіс» та працівників «Ямпількомунгоспу», яким доводилося постійно довозити воду, щоб отримати потрібний тиск для нормального функціонування розваги. Для чого він це робив невідомо, видно вирішив, щоб сови та летючі миші не сумували. Четвертої ночі його чекало розчарування. Працівники «Ямпільської друкарні, що встановлювали композицію «Я люблю Ямпіль» відімкнули центральний автомат у міській раді, що живить насоси фонтану.

Годинник на будинку побуту.

Від тепер поспішаючи на роботу Ямпільчани мають змогу звіряти час з центральними міським годинником. Відремонтований спеціалістами фірми «Комп’ютерна та офісна техніка», що знаходиться в приміщені образотворчого музею, годинник «пішов», після 20 річного простою.

Композиція «Я люблю Ямпіль».

Розроблена та створена колективом «Ямпільської друкарні» композиція «Я люблю Ямпіль» стала чи не самим популярним місцем для «селфі» у Ямпільчан, за лічені хвилини після закінчення робіт по їх встановленню. Ярко-червоне серце та сріблясті букви, прикрасили центральну частину площі доводячи, що місцеві майстри-рекламщики, вміють виготовляти сучасний продукт не гірше ніж у Вінниці, чи у інших містах.

Вартість робіт для міста склала у тричі дешевше, ніж у тій самій Вінниці, де ціна розраховується від вартості квадратного метра основного матеріалу «композита» помножена на п’ять. Наприклад при вартості у за кв. м. 360 грн Вінничани множать на 5 і таким чином одна буква починає коштувати 6 500 грн, разом за все довелося б віддати 52 000 грн. Натомість заплатили лише 16 500 грн, за весь комплекс робіт, по виготовленню та встановленню композиції. Так, що якщо потрібна якісна і недорога вивіска для вашого магазину, звертайтеся до  друкарні і зекономите велику купу грошей.

І тут не обійшлося без традиційного Ямпільського гумору.  Хтось з жартівників, назвав композицію «Пам’ятником Ямпільчанам, що ще живуть у Ямполі», автор почув вислів у магазині «Бродвей», де продаються ну дуже смачні пиріжки та кава.

Святковий ярмарок та атракціони.

Замість традиційних світлиць, повздовж центральної вулиці, було влаштовано святковий ярмарок та атракціони. З самого Івана-Франківська до нас у гості завітали майстри-різбляри по дереву зі своїм дерев’яним товаром. Різноманітні лопаточки, буси, кубки, шаблі та багато іншого пропонувалися Ямпільчанам та розходилися на ура. Зі слів голови міста Анатолія Юрченка продавчині приїхали завдяки добрим стосункам з громадою міста Івано-Франківськ.

Крім  гостей з Заходу України, свої роботи та продукцію представили Ямпільчани влаштувавши продаж сирів, сувенірів-мотанок, меду та багато іншого, на що багата гостинна Ямпільщина.

Спортивні змагання та запуски ракет.

Починаючі з парку «Над Дністром» та закінчуючи міським  стадіоном усі спортивні майданчики були зайняті чоловіками та жінками, що змагалися у різних видах спорту. Волейболісти, пауерліфтери, футболісти з різних сіл та Ямполя виборювали звання найкращих у своїх видах спорту.

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості влаштували запуск справжніх ракет. І хоч вони не полетіли у відкритий космос, але зуміли піднятися досить високо, після довготривалої підготовки, під пекучим сонцем.

Офіційні делегації.

На запрошення міської ради до Ямполя приїхав примар міста Сороки Віктор Сеу. Під час зустрічі наш міський голова Анатолій Юрченко та пан Сеу обговорили подальший розвиток транскордонного співробітництва, обмінялися подарунками і в котре підняли тему будівництва мосту, зійшовшись на тому, що Ямпіль, що Сороки, без нього, глухий кут.

Святковий концерт

Розпочавшись о 10 ранку, з невеликими перервами, тривав майже до півночі. Крім звичних виступів дитячих колективів та місцевих аматорів, були запрошені  колективи з інших міст.

На розігріві вечірньої програми виступив гурт «Фанфари-Купали», зігравши звичні фрейлики, розбавивши їх Балканською Махалагескою та іншими імпровізаціями в обробці Горана Бреговича. За ними виступив гурт «Декорум» з Калинівки, запаливши натовп власними композиціями, які не змогли зіпсувати навіть погодні умови. Саме на другій пісні зненацька зірвався дощ, так, що площа перед фонтаном відразу спорожніла. Незабаром дощ скінчився і Ямпільчани продовжили святкове гуляння, яке закінчилося вогняним шоу обіцяним ще на Івана Купала.

Поділися з друзями:

Залишити коментар